Marzysz o romantycznym pobycie pełnym relaksu? Złocisty piasek, lazurowe morze, dzikie zakątki plaż i kojąca zieleń roślinności? To wszystko znajdziesz na Teneryfie. Tutaj można spędzić czas w malowniczym otoczeniu i zakosztować romantycznej magii ukrytej w licznych dziewiczych zakątkach. Liczni spacerowicze, a wśród nich zakochani, tylko dopełniają ten uroczy widok. Z portu w Las Americas zakochani mogą popłynąć w romantyczny rejs katamaranem, by wspólnie podziwiać niezwykłe klify Los Gigantes, a także baraszkujące w wodzie delfiny.

Można się także wybrać się na romantyczny spacer wzdłuż oceanu. wyspa słynie z pięknych piaszczystych plaż i krystalicznie czystej wody. Na deptakach wzdłuż plaży znajdują się liczne restauracje, z których możemy podziwiać przepiękne widoki rozciągające się na taflę wody i niebo, szczególnie w czasie zachodu słońca. Taki widok działa na wyobraźnię każdego, kto się tu znajdzie.

Teneryfa to także wymarzone miejsce na podróż poślubną. Z pewnością wrócicie z niej oczarowani. Organizujemy wycieczki na wulkan Teide, który jest najwyższym szczytem w Hiszpanii i skąd można podziwiać zachód słońca oraz rozgwieżdżone niebo.

Warto również zwiedzić z nami latarnię morską – Punto del Teno, położoną blisko starego miasteczka Buenavista del Norte, która jest jedną z siedmiu latarni na wybrzeżu Teneryfy. Została wzniesiona na szczycie skarpy w otoczeniu malowniczego, a jednocześnie dzikiego pejzażu. Można tu poczuć specyficzny klimat miejscowości, a zakochani z dala od zgiełku mogą się tu rokoszować swoim towarzystwem.

W międzyczasie zapewniamy także wspaniały relaks w centrum spa, gdzie wykwalifikowana kadra zatroszczy się o wasz komfort. Zakochanym, którzy chcą odetchnąć od zgiełku miasta i spędzić urocze chwile we dwoje, chętnie polecam restaurację El Molino Blanco, gdzie można skosztować tradycyjnej kanaryjskiej kuchni.

gallery7

Polecamy także idylliczne miejsce przy plaży na północny wyspy, gdzie znajduje się restauracja z przepięknym widokiem na wschód słońca.

teneryfa

Spraw swojej drugiej połowie radość. Sprawdź co lubi, a my to dla was zrobimy. Zorganizujemy Wam najbardziej romantyczne wakacje!